قوانین و پشتیبانی

01 تیر 1398 | 21:15

کاربران گرامی، جهت استفاده از وب سایت و عضویت در آن ، مطالعه و اطلاع از قوانین و مقررات آن ضروری است.

استفاده ، عضويت ، جستجوی صفحات و بررسی مطالب وبسایت کاموبین ، به منزله علم و آگاهی و مطالعه قوانین و مقررات ، اطلاع از مفاد و جزئیات قوانین و پذیرش تمام آنها بدون استثناست.

- وبسایت کاموبین ، بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای جهت فعالیت در حوزه اطلاعات خودروهای باربری، مسافری و راهسازی طراحی شده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد گردیده است. این وبسایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی در بستر اینترنت ، بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.

- مقررات و قوانین و ضوابط ذکر شده در این بخش بنا به صلاحدید و تغییر شرایط و مقتضیات می توانند مورد بازنگری و تعدیل قرار گیرند فلذا ضرورت دارد کاربران وبسایت مستمرا" مفاد این بخش را مطالعه نمایند .

- هشدارهای صادره از سوی مراجع ذیصلاح از جمله پلیس فتا و غیره در خصوص معاملات در بستر اینترنت میبایست مد نظر کاربران قرار گیرد .

- آگهی های ثبت شده در صورت دارا بودن محتوای غیر اخلاقی و نامربوط و خلاف قوانین و مقررات کشور حذف خواهند شد .

- تبلیغات اینترنتی موجود در وبسایت از باب اطلاع رسانی بوده و مسئوولیت محتوای لینک ها بر عهده مدیران و مسئولان خود آنها بوده و این وبسایت مسئولیتی در قبال آنها ندارد .

- این وبسایت محل اظهار نظرهای سیاسی و یا تهدید و توهین نبوده و در صورت مشاهده نسبت به حذف موارد و غیر فعال نمودن کد کاربری اقدام خواهد شد .

- تعیین قیمت خودروها، توسط استفاده کنندگان و آگهی دهندگان صورت میگیرد و مدیریت وبسایت در آن نقشی ندارد.

- ارائه اطلاعات صوری جهت ایجاد نرخ های ساختگی در صورت شناسایی از سایت حذف شده و کد کاربری استفاده کننده حذف خواهد شد و در صورت صلاحدید فرد یا افراد خاطی به مراجع قضایی نیز معرفی خواهند شد .

- از آنجا که وبسایت بر اساس زبان فارسی طراحی و برنامه ریزی شده فلذا استفاده از آن نیز بر اساس زبان فارسی بوده و استفاده از زبانهای دیگر و یا فینگیلیش در آن ممنوع بوده مگر آنکه معادل فارسی برای کلمه مورد نظر وجود نداشته باشد . مدیریت سایت مطالب و عبارات غیر فارسی را به صلاحدید خود حذف خواهد نمود .

- مسئولیت معاملات، بر عهده استفاده کنندگان از وبسایت کاموبین بوده و خود استفاده کنندگان می بایست کنترل های لازم حقوقی ، فنی ، اقتصادی و سایر موارد را بعمل آورند و از این بابت سایت هیچگونه مسئولیتی تحت هیچ عنوانی را ندارد .

- وجه یا وجوه واریزی جهت استفاده از خدمات وبسایت کاموبین پس از انتخاب تعرفه و واریز تحت هیچ شرایطی قابل استرداد نبوده و واریز کننده وجه حق خود را مبنی بر هرگونه پیگیری حقوقی و قضائی جهت استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.

- وجوه واریزی جهت استفاده از خدمات وبسایت کاموبین میبایست از حساب استفاده کننده پرداخت شده و در صورت استفاده از کارت یا حساب دیگران ، کاربر مسئول پاسخگویی به هرگونه سوء استفاده احتمالی و تبعات ناشی از آن است و این وبسایت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد .

- از آنجا که اطلاعات آگهی‌ها و برخی اطلاعات کاربران در معرض دید عموم قرار میگیرد فلذا کاربران از تبعات احتمالی این اقدام خود آگاه بوده و این وب سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد .

- کاربران میبایست در جهت حفظ و نگهداری رمز عبور کاربری خود نهایت دقت را داشته و از افشای آن به دیگران خودداری نمایند .

- استفاده از تصاویر مربوط به پلاک و خودروی دیگران مجاز نبوده و در صورت شکایت افراد نسبت به حذف یا اصلاح آگهی اقدام خواهد شد.

- تکمیل اطلاعات در فیلدهای اجباری الزامی بوده و درج اطلاعات کامل باعث سهولت در تصمیم گیری مراجعه کنندگان خواهد شد. اطلاعات میبایست برای هر مورد بطور مجزا ثبت و بارگذاری گردد .

- برای هر خودرو صرفا یک آگهی از طرف یک کاربر مجاز به درج در سایت میباشد . 

- در صورت استفاده نامناسب از خدمات وبسایت و بنا به تشخیص مدیر سایت و بدون هرگونه اخطار و تذکر قبلی نام کاربری استفاده کننده حذف خواهد شد .

- اولویت در استفاده از عکس مربوط به خود خودرو بوده ولی در صورت استفاده از عکس های تبلیغی می بایست عکس مورد نظر مشخصات اصلی خودرو را به نمایش بگذارد در غیر این صورت حذف خواهد شد .

- استفاده کنندگان از خدمات سایت ملزم به رعایت قوانین و مقررات کشور و قوانین موضوعه مربوط به امور رایانه و سرویس های مبتنی بر اینترنت بوده و میبایست حقوق معنوی مالکین وبسایت را رعایت نمایند . در صورت تخطی از این موارد عنداللزوم مورد از طریق معرفی به مراجع قضایی یا پلیس یا طرح شکایت پیگیری خواهد شد .

- اطلاعات ثبت شده کاربران نزد وبسایت محفوظ و محرمانه تلقی میگردد و از ارائه آنها به دیگر کاربران خودداری خواهد شد . این قبیل اطلاعات صرفا در صورت درخواست رسمی مراجع قضایی و انتظامی به ایشان ارائه خواهد شد .

- شماره تماس پشتیبانی وبسایت 09109540754 است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این وبسایت نیست.